KONST / Litografier / Färglitografier 14445370
nr 1444 5370
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, färglitografi, 250-upplaga, yttermått inklusive ram: 66x93-93x66cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:56:15
24/1 18:51:15
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare